top of page

Laser Tag / Laserowy Paintball

Każdy z graczy wyposażony zostaje w kamizelką połączoną z bronią. Zarówno w broni jak i kamizelce umieszczone są czujniki które reagują na strzały przeciwnika. W trakcie gry wszystko świeci oraz wydaje dźwięki i komunikaty głosowe stosowne do aktualnej czynności.

 

Każdy z trafionych graczy zostaje o tym poinformowany specjalnym komunikatem dźwiękowym „You are hit”, następnie pozostaje nieaktywny przez kilka sekund. Jeżeli wybrana została opcja gry z limitowaną ilością żyć a utracone życie było właśnie ostatnim, wówczas pojawi się dodatkowy komunikat – 'You are dead'. W wariancie gry DeathMatch komunikat ten jest jednoznaczny z końcem gry dla danego gracza, w pozostałych przypadkach pojawi się kolejny komunikat – 'Recharge' który informuje o konieczności udania się do stacji doładowań. Komunikat taki pojawia się również w trakcie gier z limitowaną ilością amunicji, po wystrzeleniu przez gracza ostatniego lasera. Laserhouse w swojej ofercie proponuje różnego rodzaju scenariusze gier. O rodzaju rozgrywki decydują gracze dopasowując go do swoich upodobań oraz poziomu zaawansowania. Standardowo każda z gier trwa 10 minut + jednorazowe 10 minutowe szkolenie.

 

Na naszych arenach dostępne są również dodatkowe urządzenia które uatrakcyjniają grę. W zależności od wybranego rodzaju gry urządzenia te mogą być aktywne lub nie.

 
bottom of page